Předvánoční Black Friday Předvánoční Black Friday
Až 80% zdarma! Předvánoční BLACK FRIDAY akce. Více informací
Avatar
Martin Škopek:15. dubna 15:41

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to s programováním na VŠ ? Berou se na přednášky notebooky nebo programujete až doma/na intru ?

 
Odpovědět 15. dubna 15:41
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Martin Škopek
Martin Dráb:15. dubna 16:11

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak je to s programováním na VŠ ? Berou se na přednášky notebooky nebo programujete až doma/na intru ?

Na přednáškách se obvykle neprogramuje (ač to nikdo nezakazuje), ty slouží k získávání nových znalostí od přednášejícího. Programuje se na některých cvíčeních, která se obvykle nacházejí v počítačových laboratořích. Co se týče programování "doma", škola obvykle má nějakou počítačovou laboratoř, kam můžeš jako student prakticky kdykliv přijít, zabrat nějaký ten stroj a programovat ,co potřebuješ.

Notebook není nutně potřeba, ač se může v některých stuacích hodit. Rozhodně jej není nutné nosit každý den.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět  +5 15. dubna 16:11
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Avatar
Odpovídá na Martin Škopek
Erik Šťastný:16. dubna 8:36

Já se na přednášky zásadně naučil notebok nebrat, protože jsem pak půl přednášky čuměl na Facebook místo poslouchání přednášejícího :D

 
Nahoru Odpovědět  +2 16. dubna 8:36
Avatar
Martin Kobelka:16. dubna 14:26

Já třeba na přednášky už spíše nechodím. Většinu se to naučím sám z učebních materiálů. V opačném případě je na každé normální vysoké škole dostupný záznam/stream :)

 
Nahoru Odpovědět 16. dubna 14:26
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.