PHP týden PHP týden
Pouze tento týden až 80% sleva na PHP, Nette, Symfony!
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací

The Expenses Tracker v Jave

Java Formuláře Swing Zdrojákoviště The Expenses Tracker v Jave

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jednoduchý program na evidenciu výdavkov. Umožňuje zaevidovať jednotlivé výdavky podľa kategórií (napr. jedlo, drogéria atd) a následne prezerať celkové výdavky v tabuľkovej podobe. Zároveň program umožňuje kalkuláciu priemerných výdavkov a sumárnych výdavkov v jednotlivých kategóriach. Výdavky sa ukladajú do jedného súboru, z ktorého sa aj načítavajú.

Je to prvá aplikácia autora, ktorá používa GUI (Swing), napísaná ešte na začiatku roka 2014, takže je to amatérsky počin. Slúži ale dobre svojmu účelu a hlavne autor si cvičil použitie rôznych layout managerov a viacerých Swing komponentov (program používa CardLayout, GridBagLayout, GridLayout).


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2014.

 

Stáhnout

Staženo 72x (289.27 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce java

 

 

Program pro vás napsal Rasto
Avatar
Jak se ti líbí článek?
2 hlasů
Miniatura
Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Swing
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!