Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Kurz / školení / doučování programování v JavaScriptu

JavaScript Kurz / školení / doučování programování v JavaScriptu

Přinášíme nejlevnější celodenní kurz kontroverzního JavaScriptu v ČR. Jazyka, který vznikl za pouhých 14 dní a stal se neočekávaně nejpopulárnějším jazykem na světě, monopolem pro webové aplikace a zároveň bohužel i jazykem velmi zákeřným kvůli své složitosti. Ponořte se s námi do jazyka, ve kterém se vytváří front-end moderních webových aplikací nebo back-end moderních API serverů. Jazyka, který hýbe internetem, se kterým budete pracovat z téměř každého dalšího programovacího jazyka a který roste stále rychleji a rychleji.

Pochopte u nás jeho funkcionální a prototypové paradigma a jak se změnil s novým standardem ECMA 6, jak se v něm programuje objektově. Nechte si ukázat, jak se používají frameworky jQuery a Angular. A samozřejmě na vás čeká spoustu samostatných příkladů během kurzu, který je orientován velmi prakticky.

Co školení předpokládá

 • Znalost základů a objektově orientovaného programování jakéhokoli objektového programovacího jazyka (for cyklus, pole, třída, metoda, ...)
 • Alespoň minimální znalost HTML a CSS

Pozor! Školení je určeno pro ty, kteří již mají alespoň základní zkušenosti s programováním v nějakém jazyce. Není nutná znalost JavaScriptu, ale měli byste vědět, co je to for cyklus, pole, co je to třída, metoda a podobně. Kurz vysvětluje mimo jiné praktické používání těchto konstrukcí v JavaScriptu různými způsoby. Jelikož JavaScript se velmi často kombinuje s dalšími jazyky, předpokládáme, že základní principy procedurálního a objektového programování v nějakém jazyce již znáte, např. v PHP nebo C#/Javě. Případně prosím navštivte prvně tyto obecné programovací kurzy, je jedno který jazyk si vyberete. JavaScript je opravdu poměrně složitý a je třeba se věnovat pouze jazyku jako takovému bez výkladu všeobecně známých programátorských základů. Pro HTML a CSS můžete využít kurz Moderní webdesign od A po Z.

Školení JavaScriptu

Certifikát ke školení programování v JavaScriptu

Osnova

 • JavaScript jako jazyk, debugovací nástroje a konzole
 • Proměnné a datové typy, datum a čas
 • Podmínky, cykly, pole
 • Deklarace funkcí, funkce jako parametr
 • Filosofie DOM modelu, modifikace obsahu stránky JavaScriptem, časovače
 • Objektově orientované programování v JavaScriptu
 • Monkey patching
 • Nová ECMA 6 syntaxe - class, let, const, symboly a další
 • Dědičnost, polymorfismus, sealed, zmrazení, mixiny
 • Promisy a async a await
 • Úvod do jQuery a jQuery UI
 • Demo vytvoření TODO list aplikace v jQuery
 • Úvod do Angular
 • Angular - Demo vytvoření TODO aplikace v Angular
 • Spousta samostaných cvičení

Pro koho je školení určeno

Pro lidi splňující předpoklady výše, kteří chtějí podnikat na internetu nebo pracovat ve firmách, které vytváření webové aplikace. To je dnes naprostá většina firem.

Vlastnosti školení

 • Školíme v úzké skupině lidí (max. 12 na 2 lektory) pro zajištění maximální kvality výuky a prostoru pro individuální přístup.
 • Zaměřujeme se na praktické dovednosti a procvičování za dozoru odborníka.
 • Nabízíme bezkonkurenční cenu, protože vzdělání má být dostupné každému. Platit desetitisíce za IT školení je již minulostí.
 • Získáte také certifikát o absolvování školení a prémiové výukové materiály.

Kurzy vede zkušený programátor s praktickými dovednostmi. V našich kurzech se zaměřujeme zejména na to, abyste byli po jejich absolvování schopní samostatně programovat.

Kurz zabere 1 den o víkendu, tedy celkem 9 hodin výuky. Lektor vás intenzivně naučí princip technologie na praktických příkladech, poté nebudete mít problém pokračovat pomocí dalších, zde dostupných materiálů. Víme co chtějí firmy a získáte samozřejmě přístup k dalším materiálům a certifikát, že jste školení absolvovali. Podle našich zkušeností je toto nejefektivnější metoda výuky a také nejvýhodnější pro vás.

Kurz programování v JavaScriptu

Kolik to stojí?

Rozhodli jsme se zcela zásadně změnit situaci na českém trhu. Cena školení je pouze 1 999 Kč v případě, že splníte 1 z níže uvedených:

 • Budete mezi prvními 3 účastníky
 • Máte zájem o více bloků školení (máte slevu na všechna školení, vzdálená max 1 měsíc)
 • Přivedete kolegu (poté máte slevu oba)

V ostatních případech je cena školení stále jen 2 499 Kč! V případně prezenční výuky přes poledne cena zahrnuje i oběd.

Uvedená cena je konečná, neplatíte navíc DPH, naši lektoři jsou neplátci.

Přihlášení probíhá zaplacením online zálohy na rezervaci lektora/ů a/nebo prostor v hodnotě 499 Kč (z celkové ceny). Online platba je řešená jako jednoduché dobití celkem 200 bodů přes kartu, SMS, PayPal nebo bankovní převod. Pokud si přejete fakturovat na firmu, nezapomeňte vyplnit fakturační údaje (do SR poskytujeme služby jen koncovým zákazníkům) ve svém profilu nebo při platbě.
Zbytek se doplácí v případě prezenční výuky na místě a v případě distanční výuky příslušnému lektorovi bankovním převodem, který vás po přihlášení kontaktuje.

Jak se přihlásím?

Přihlásíš se během okamžiku níže, budeme Tě kontaktovat s dalšími podrobnostmi.

Vypsané termíny

Pokud není termín otevřený, bude otevřen asi 1-2 hodiny po doběhnutí předchozího termínu.

Další termín kurzu není ještě vypsaný, vyčkejte prosím, než jej vypíšeme. Frekvence vypisování kurzu je vidět na starších termínech níže.

Poslední proběhnuté termíny

Začátek Konec Typ Poznámka Členové
2. prosince 8:30 2. prosince 18:30 Osobně Praha 9/12 (5)
9. září 8:30 9. září 18:30 Osobně Praha 8/12 (5)
10. června 8:30 10. června 18:30 Osobně Praha 11/12 (5)

Zobrazit všechna školení

Materiály

Školení je koncipováno tak, aby pokrývalo online kurzy JavaScriptu. Některá pokročilá témata z kurzu nejsou na síti ještě dostupná a prezenční kurz je zatím jediný způsob jak se je naučit. Po jeho absolvování získáte certifikát a body na prémiová cvičení.

Aktivity (11)