Batch Dev Tycoon

Ostatní Letní soutěž 2018 Batch Dev Tycoon

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

ÚVOD

Batch Dev Tycoon je jednoduchá textovka psaná v Batchi, zároveň také fan-made hry Game Dev Tycoon od vývojářů Greenheart Games. Hru se pokusím udělat co nejvíce totožnou originálu. Sice vím, že Batch je celkem dost omezený, ale je historický, lehký a stručný. Navíc bych chtěl mít více, než jen jeden hotový projekt v Batchi...

DODATEČNÉ FUNKCE

Ve hře by se měla nacházet jak čeština, tak i angličtina. Bohužel hra nebude obsahovat slovenskou lokalizaci z důvodu nedostatku času (3 měsíce).

Dále by hra měla obsahovat ukládací systém, ASCII art grafiku a možná i zvukové efekty.

Jinak více informací a další dokumentaci zde přiložím později. :-)

Hra byla vytvořena v roce 2018.

 

 

Hru pro vás napsal Filip Smolík
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Těší mě, já jsem Filip. Je mi 12, převážně se zabývám Batchem (MS-DOS), C# a tvořím různé hry v herním enginu Unity. S programováním jsem začal zhruba tak o letních prázdninách roku 2017 (11 let), kdy jsem poprvé zkoumal "pozn. blok" => Batch. Pozdě...
Miniatura
Všechny články v sekci
ITnetwork summer 2018
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!