Social site tycoon

Ostatní Letní soutěž 2018 Social site tycoon

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Hra ve které si budete moct vybudovat vlastní sociální síť!

( Nebojte bude tam i itnetwork :) ) Budete si moct udělat instagram , facebook a mnohem víc sociálních sítí! Budete si moct nastavit žánr , obsah (chat ,příspěvky apod.) i reklamu. Budou tam náhodné event např. "Youtuber propagoval tvou sociální siť" nebo "Hacker zaútočil na databázi " a podle těch eventů budou přibývat/Ubývat uživatelé. Přidám i reputaci, čím větší - tím víc uživatelů přibude, čím míň - tím méně přibude.

Hra byla vytvořena v roce 2018.

 

 

Hru pro vás napsal Tomáš Martin Holub
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Od 11 let jsem se začal učit php a díky zkušenostem z ostatních jazyků mi začalo celkem jít . V 11 jsem chodil na kurz v php kde mě učil programátor který tomu opravdu rozuměl . V květnu roku 2018 jsem začal pracovat na sociální síti Chattr. , z...
Miniatura
Všechny články v sekci
ITnetwork summer 2018
Aktivity (8)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!