Letní akce! Lákají tě IT školení C#, Javy a PHP v Brně? Přihlas se a napiš nám do zpráv kód "BRNO 500" pro slevu 500 Kč na libovolný brněnský kurz. Lze kombinovat se slevami uvedenými u školení i použít pro více kurzů. Akce končí 28.7.

Vesmírná adventura

Ostatní Letní soutěž 2018 Vesmírná adventura

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

O co vlastně jde?

Je to vlastně reiterace hry kterou jsem měl v loňské soutěži. Vyšla nová verze enginu a taky jsem se doufejme naučil trochu líp programovat, takže to snad dopadne lépe než minule. Už loni jsem si vymyslel příběh pro hru, ale protože jsem to celé programoval týden před uzávěrkou jsem neměl čas ten příběh nějak zakomponovat. Tak teď to snad stihnu :D

Tým a technologie

Na hře budu pracovat sám a používám k tomu Godot engine

Devlog

  • 07.07 22:55 Napadlo mě psát devlog.
  • 07.07 23:00 Touhle dobou mám víceméně hotovo to co jsem měl hotovo v minulén projektu. Akorát to teď není napsaný prasácky. Tak teď už stačí přidávat nové věci :D

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2018.

 

 

Hru pro vás napsal Matěj Drábek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Studuju na průmyslovce obor programátor. Učíme se spoustu zajímavých věcí..až na programování :D Jinak programuju blbůstky v C# a zkouším dělat hry v Monogamea Godot Engine.
Miniatura
Všechny články v sekci
ITnetwork summer 2018
Aktivity (7)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!