Halloweenská akce! Na stránce s dobitím bodů zadej dole kód STRASIDELNYCH20 a získej porci +20% bodů zdarma!
Akce končí 31.10. o půlnoci.

Automatická registrace domén

Ostatní PR články Automatická registrace domén

Stalo se Vám již někdy, že jste si konečně vybrali vhodný název domény, ale někdo byl rychlejší než Vy? ONEbit hosting nyní pomáhá minimalizovat riziko, že vás někdo s registrací Vaší vybrané domény předběhne. Pokud tedy máte vybranou vhodnou (a zároveň volnou) doménu pro svůj nový projekt, měli byste si ji zaregistrovat co nejdříve. V tomto okamžiku přicházíme na řadu právě my.

Rychlost registrace domény je zásadní

Celý proces registrace domény je u nás automatizovaný a nevyžaduje manuální zásah pracovníka. Čas potřebný k registraci tak závisí pouze na vámi zvolené platební metodě, přičemž samozřejmě podporujeme širokou škálu on-line platebních metod včetně plateb kartou. Ať je víkend, svátek či noc, doménu budete mít do několika minut zaregistrovanou.

Automatická registrace domén

Nově automaticky registrujeme většinu domén

Doposud jsme automaticky registrovali pouze domény .cz a .eu. Od ledna takto zpracováváme také požadavky na registraci .sk domén, generických domén (.com, .net, org., info. a další) a také nových generických domén (například .email, .online, .cool, .cafe, .photo, .xyz a další). Podrobnější informace naleznete v naší nápovědě.


 

 

Zprávu pro vás napsal ONEbit hosting 23. března 19:49
Avatar
ONEbit hosting
Miniatura
Všechny články v sekci
PR články
Miniatura
Následující článek
Je na čase vyložit karty!
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!