Procvič si angličtinu zdarma s naším americkým e-learningem! Learn more
Pouze tento týden sleva až 80 % na celý Java e-learning!
Avatar
Otík Rampouch:30.7.2018 19:27

Ahoj, možná na to jdu úplně špatně, tak budu rád, pokud mě někdo nasměrujete lepší cestou. Řeším logování přidávání a úprav záznamů v databázi. Pro každou sledovanou tabulku jsem si napsal trigger který volá předchystanou proceduru a nacpe tam data. To samo o sobě funguje v pořádku, chci ale vkládat i jméno uživatele, který akci provedl a musím tedy z nette nějak předat jeho jméno. V trigeru se vkládá proměnná, která by měla platit pouze pro session, nemám ale moc představu, jak to v nette dokončit, jestli třeba sáhnout i dovnitř databázového objektu nebo jak.

Předem díky.

 
Odpovědět 30.7.2018 19:27
Avatar
Nahoru Odpovědět 31.7.2018 1:38
Hlupák nie je ten kto niečo nevie, hlupákom sa stávaš v momente keď sa na to bojíš opýtať.
Avatar
Odpovídá na Dominik Gavrecký
Otík Rampouch:31.7.2018 17:37

Díky za odpověď, asi jsem ten konec dostatečně nedopsal. Problém není s tím jak zjistit informace o přihlášeném uživateli, ale s tím, jak tu definice proměnné na straně databáze provést tak, aby se provedla ještě před začátkem libovolného dotazování.

 
Nahoru Odpovědět 31.7.2018 17:37
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.