Java týden Java týden
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Jednoduchá aplikace pro přehled financí

PHP Ostatní Jednoduchá aplikace pro přehled financí

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Aplikace slouží pro jednoduchý přehled rodinných financí. Obsahuje formulář, kde se zadá odkud kam se přesouvají rodinné peníze, např. z bankovního účtu do kapsy nebo od táty k mámě. Je jednoduše vidět, kdo, kde má kolik peněz. Aplikace není nijak propojena s bankovním účtem. Aplikace vyžaduje lokální webový server s PHP a MySQL.

Aplikace vytvořena pro ITnetwork summer 2018.

Aplikaci je možné vyzkoušet na adrese: http://scobak-web.webzdarma.cz/…led-financi/

Vyjádření poroty

  • Dan Vítek - 4 body - Opravdu velmi jednoduchá aplikace, upřímně, reálně se asi používat nedá. Chybí tu alespoň historie minulých měsíců (reálně si nebudeš chtít mazat historii ale budeš ji chtít uchovat), nějaké kategorie příjmů/výdajů, upozornění pokud chceš převést více než máš, alespoň základní filtrování/vyh­ledávání atp.
  • Adam Ježek - 6 bodů - Aplikace trošku zaostává po grafické stránce, na telefonu se používá dost špatně. Trošku mi vadí, že nemůžu zadávat nové platby na stejné stránce jako vidím výpis z účtu. Chtělo by to přidat nějaké ověření uživatele heslem.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 38x (12.35 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce php

 

 

Program pro vás napsal Vítězslav Ščobák
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Miniatura
Všechny články v sekci
Ostatní tutoriály v PHP
Aktivity (7)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!