Klávesnice zdarma Klávesnice zdarma
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

Optimalizátor stylů CSS v PHP

PHP Ostatní Optimalizátor stylů CSS v PHP

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Machr na PHPDo minisoutěže Machr na PHP za týden 41 roku 2013 jsem připravil optimalizátor CSS. S tímto scriptem jsem minisoutěž vyhrál.

Script je navržen objektově a jeho použití je jednoduché.: Naimportujete si soubor CSSOptimizer.php, vytvoříte instanci třídy CSSOptimizer, volitelně ji předáte pole stringů se styly. Dále můžete naimportovat všechny CSSka ze složky metodou loadStylesFrom­Folder("složka"). Výsledek vypíšete (nečekaně) metodou Vypis() .

Ukázka použití (soubor style.php):

require_once("CSSOptimizer.php");
$styl = new CSSOptimizer();
$styl->loadStylesFromFolder("css");
$styl->Vypis();

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 217x (2.34 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce php

 

 

Program pro vás napsal Michal Žůrek - misaz
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje tvorbě aplikací pro počítače, mobilní telefony, mikroprocesory a tvorbě webových stránek a webových aplikací. Nejraději programuje ve Visual Basicu a TypeScript. Ovládá HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, C# a Visual Basic.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!