C# týden C# týden
AKCE! Rozšiřujeme naši individuální výuku programování! Čemukoli nerozumíš, nejde ti něco odevzdat? Poradit.
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

Social site tycoon

PHP Ostatní Social site tycoon

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Hra, ve které si budete moct vybudovat vlastní sociální síť!

(Nebojte, bude tam i ITnetwork :))

Budete si moct udělat Instagram, Facebook a mnohem víc sociálních sítí! Budete si moct nastavit žánr, obsah (chat, příspěvky apod.) i reklamu. Budou tam náhodné event, např. "Youtuber propagoval tvou sociální siť" nebo "Hacker zaútočil na databázi " a podle těch eventů budou přibývat/Ubývat uživatelé. Přidám i reputaci, čím větší - tím víc uživatelů přibude, čím méně - tím méně přibude. Samozřejmě hra je ještě ve vývoji a tak se může stát, že nějaké funkce o kterých mluvím tam nebudou ovšem měli by časem přijít ;)

Hra je na adrese https://www.chattr.cz/?… ,ale abyste se mohli přihlásit, musíte se přihlásit na adrese https://www.chattr.cz/index.php/?…

Vyjádření poroty

  • Dan Vítek - 2 body - Oceňuji tvou snahu zapojit se do soutěže. Pro příště by sis to ale mohl trochu více vyladit a otestovat. Jsou tu lidé, kteří do vývoje dali více než 2 měsíce, a ty máš celou hru v jednom kontroleru o pár řádcích. Navíc to celé tak nějak funguje nefunguje, hra nemá žádný reálný přínos, jen si vytvoříš "síť", a pak jen pasivně sleduješ 1 z 11 předem definovaných událostí co se s tvou sítí děje.
  • Adam Ježek - 2 body - Nějak nechápu, o co tam přesně jde. Má to základní funkce nějaké sociální sítě, ale popsané funkce (tvorba sítí, eventy, apod.) jsem tam vůbec nenašel, úplně mi tam chybí prvky hry.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 57x (2.56 kB)

 

 

Hru pro vás napsal Tomáš Martin Holub
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Od 11 let jsem se začal učit php a díky zkušenostem z ostatních jazyků mi začalo celkem jít . V 11 jsem chodil na kurz v php kde mě učil programátor který tomu opravdu rozuměl . V květnu roku 2018 jsem začal pracovat na sociální síti Chattr. , z...
Miniatura
Předchozí článek
Paginace (stránkování) v PHP
Miniatura
Všechny články v sekci
Ostatní tutoriály v PHP
Miniatura
Následující článek
Stromové menu z databáze v PHP
Aktivity (14)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!