Slevový týden - Březen C# týden
Využij náš slevový týden a získej až 30 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá C# týden se slevou na e-learning až 80 %
Hledáme fulltime programátora do ITnetwork týmu -100% homeoffice, 100% časově flexibilní #bezdeadlinu Mám zájem!

Social site tycoon

Hra, ve které si budete moct vybudovat vlastní sociální síť!

(Nebojte, bude tam i ITnetwork :))

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Budete si moct udělat Instagram, Facebook a mnohem víc sociálních sítí! Budete si moct nastavit žánr, obsah (chat, příspěvky apod.) i reklamu. Budou tam náhodné event, např. "Youtuber propagoval tvou sociální siť" nebo "Hacker zaútočil na databázi " a podle těch eventů budou přibývat/Ubývat uživatelé. Přidám i reputaci, čím větší - tím víc uživatelů přibude, čím méně - tím méně přibude. Samozřejmě hra je ještě ve vývoji a tak se může stát, že nějaké funkce o kterých mluvím tam nebudou ovšem měli by časem přijít ;)

Hra je na adrese https://www.chattr.cz/?… ,ale abyste se mohli přihlásit, musíte se přihlásit na adrese https://www.chattr.cz/index.php/?…

Vyjádření poroty

  • Dan Vítek - 2 body - Oceňuji tvou snahu zapojit se do soutěže. Pro příště by sis to ale mohl trochu více vyladit a otestovat. Jsou tu lidé, kteří do vývoje dali více než 2 měsíce, a ty máš celou hru v jednom kontroleru o pár řádcích. Navíc to celé tak nějak funguje nefunguje, hra nemá žádný reálný přínos, jen si vytvoříš "síť", a pak jen pasivně sleduješ 1 z 11 předem definovaných událostí co se s tvou sítí děje.
  • Adam Ježek - 2 body - Nějak nechápu, o co tam přesně jde. Má to základní funkce nějaké sociální sítě, ale popsané funkce (tvorba sítí, eventy, apod.) jsem tam vůbec nenašel, úplně mi tam chybí prvky hry.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 86x (2.56 kB)

 

 

Článek pro vás napsal Tomáš Martin Holub
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje psaní webů v PHP a čtení odborné literatury
Všechny články v sekci
Ostatní tutoriály v PHP
Aktivity (14)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!