Jr. WEB programátor- Industry 4.0

Zadavatel
Avatar
Foxconn CZ
Společnost: Foxconn CZ
Kategorie HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 19. května 9:44
Umístění Pardubice
Plat Od 28 000 Kč
Typ vztahu
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Stát u zrodu něčeho nového
  • Zaručeně NE stereotyp
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Perspektivu profesního a kariérového růstu
  • Široká škála výběru dotovaného obědového menu+ bufet
  • Možnost dalšího vzdělávání (externí, interní, jazykové kurzy, konference, semináře, veletrhy )
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (posilovna, penzijní připojištění, slevy na LeoExpress, zvýhodněné volání, zubař...)
  • Firemní akce pro Vás i pro Vaše rodinné příslušníky

Požadujeme

  • Min. SŠ technické vzdělání (praxe nutná) nebo šikovný absolvent VŠ (tech. obor)
  • Angličtina: na úrovni čtení a pochopení technické dokumentace
  • Praktická znalost HTML, Javascript
  • Znalost principů REST a SPA frameworku (např. Angular2) je výhodou

Náplň práce

  • Vývoj rozsáhlých průmyslových aplikací zaměřených na principy průmyslu 4.0 v rámci produktové rodiny systému MOM/MES
    Hlavní zaměření na prezentační vrstvu business logiky, která je součástí třívrstvé architektury SOA