.NET programátor/ka

Zadavatel
Avatar
Foxconn CZ
Společnost: Foxconn CZ
Kategorie C#.NET, Java, C/C++

Vytvořeno 19. května 9:44
Umístění Pardubice
Plat Od 30 000 Kč
Typ vztahu
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Stát u zrodu něčeho nového
  • Zaručeně NE stereotyp
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Perspektivu profesního a kariérového růstu
  • Široká škála výběru dotovaného obědového menu+ bufet
  • Možnost dalšího vzdělávání (externí, interní, jazykové kurzy, konference, semináře, veletrhy )
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (posilovna, penzijní připojištění, slevy na LeoExpress, zvýhodněné volání, zubař...)
  • Firemní akce pro Vás i pro Vaše rodinné příslušníky

Požadujeme

  • Min. SŠ technické vzdělání (praxe nutná) možno i šikovný absolvent VŠ (IT)
  • Angličtina: na úrovni čtení a pochopení technické dokumentace
  • Základní znalost v objektově orientované
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozice
  • Zkušenost s objektově a aspektově orientovaných programování a užíváním standardních návrhových vzorů
  • Znalost webových služeb (WCF, WebAOI, REST)
  • Znalost C# a .NET Framework (EntityFramework, LinqToSql) VELKOU VÝHODOU
    projektování se znalostí alespoň jednoho standardního programovacího jazyka (C/C++, C# nebo Java)
  • Orientace v relačních databázích

Náplň práce

  • Vývoj rozsáhlých průmyslových aplikací zaměřených na pricipy průmysu 4.0 v rámci produktové rodiny systému MOM/MES
  • Zaměření na vývoj střední vrtsvy business logiky, která je nedílnou součástí třívrstvé architektury SOA
  • Spolupráce na vývoji ostatních vrstvách (datová, prezentační vrstva)