Software architekt/ka- Industry 4.0

Zadavatel
Avatar
Foxconn CZ
Společnost: Foxconn CZ
Kategorie Ostatní, UML
Vytvořeno 29. srpna 14:35
Umístění Pardubice
Plat Od 40 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Brigáda

Nabízíme

  • Stát u zrodu něčeho nového
  • Zaručeně NE stereotyp
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Perspektivu profesního a kariérového růstu
  • Závodní stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (posilovna, zubař...)

Požadujeme

  • Min. SŠ technické vzdělání (praxe nutná) nebo VŠ (informatika nebo softwarové inženýrství)
  • Angličtina: min. středně pokročilá, denní využití
  • UML modelování
  • Znalost běžných návrhových vzorů
  • Předchozí zkušenost s objektově a aspektově orientovaným programováním (min. 4 roky praxe)

Náplň práce

  • Odpovědnost za technický návrh a architekturu celé produktové řady zaměřené na průmyslové aplikace MOM/MES
  • Těsná spolupráce s vývojovými týmy pro zajištění unifikace a standardizace všech aplikačních vrstev