Programátor PHP - Junior

Zadavatel
Avatar
prace
Společnost: Moonlake Web Services, s.r.o.
Kategorie PHP, SQL, Nette

Vytvořeno 18. dubna 14:47
Umístění Masarykova, Modřice
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Co tě u nás čeká a nemine?

  • práce na HPP, flexibilní pracovní doba
  • možnost podílet se na projektech významných klientů
  • příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích, výborná káva
  • výběr z firemních benefitů (poukázky do Wellness či posilovny, příspěvek na dovolenou, atd…)

Požadujeme

Co by ti nemělo chybět:

  • znalost objektového programování v PHP a některého z Frameworků (Nette, Zend), MySQL
  • AJ na úrovni schopnosti studia dokumentace
  • ochota dále se vzdělávat a chuť se učit novým věcem

Náplň práce

Hledáme do týmu nadšeného programátora. Nevadí, že vše neovládáš na 100 %. Pokud tě baví programování, rád se učíš a zdokonaluješ, tak jsi na správném místě.

  • Rád programuješ?
  • Chceš se podílet na zajímavých projektech?
  • Jsi týmový hráč?

Čím se budeš bavit:

  • programováním webových aplikací
  • spoluúčastí na aktivním rozvoji firemního redakčního systému pro tvorbu e-shopů, webů
  • implementaci e-shopů a redakčních systémů pro zákazníky
  • můžeš přímo ovlivnit to, na čem bude tým pracovat