Junior PHP programátor

Zadavatel
Avatar
PP Soft
Společnost: PP Soft
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, SQL, jQuery

Vytvořeno 30. března 9:58
Umístění Zlín
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • možnost pracovního poměru: dohodu o provedení práce / plný i zkrácený úvazek / živnostenský list,
  • plat dle zkušeností,
  • práci v mladém kolektivu,
  • možnost pracovat i na zahraničních projektech,
  • nástup možný ihned.

Požadujeme

  • Dobrá znalost PHP, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery
  • Výhodou znalost frameworku Kohana nebo jiného
  • AJ alespoň na úrovni čtení techn. dokumentace, odpovědnost, pečlivost.

Náplň práce

  • programování modulů do vlastního CRM systému
  • rozšiřování funkcí e-shopu
  • příprava šablon a její začlenění do systému