Zkušený C# .NET vývojář do týmu

Zadavatel
Avatar
Eria CZ
Společnost: Eria.cz
Kategorie HTML/CSS, C#.NET, SQL, ASP.NET

Vytvořeno 17. května 10:04
Umístění Odkudkoli
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zajímavé a atraktivní projekty
  • Plný Home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Interní školení na nové technologie
  • Práce s nejnovějšími technologiemi od Microsoftu (ASP.NET core, MS Azure, Power BI)

Požadujeme

  • Znalost C#/.NET Framework a MS-SQL
  • Výhodou znalost technologií HTML5, JS, CSS3, ASP.NET MVC, WPF, LESS
  • Schopnost samostatně hledat řešení
  • Analytické, logické a koncepční myšlení
  • Komunikativnost a ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

Jsme tým vývojářů pracujících pod značkou Eria.cz a naším cílem je vyvíjet kvalitní, spolehlivý a uživatelsky přívětivý software na míru.

Věříme, že je toho možné dosáhnut pouze v dobře sehraném a přátelském týmu lidí, pro které je vývoj softwaru spíše radostí, než prací.

Těšíme se na Vaše odpovědi.