Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Part-time programátor - i pro studenty!

Zadavatel
Avatar
Aira GROUP s.r.o.
Společnost: Aira GROUP s.r.o.
Kategorie SQL

Vytvořeno 18. července 11:35
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaškolení do platformy Origam
  • možnost pracovat na zkrácený úvazek
  • individuální pracovní doba (ideální pro studenty)
  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • možnost kariérního rozvoje
  • tvůrčí práci na projektech pro významné klienty
  • možnost částečně vykonávat práci z domova

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Zasláním Vašeho životopisu společnosti Aira GROUP s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, výhradně pro účely výběrového řízení a to na dobu odvolání Vašeho souhlasu.

Požadujeme

  • analytické myšlení
  • základní znalosti XML a SQL

Za co získáte body navíc?

  • Zkušenosti s XSLT a dotazovacím jazykem XPath
  • Zkušenosti s Model Driven Development

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude rozvoj a podpora informačních systémů (většinou customizované ERP/CRM systémy) vyvíjených pomocí technologie Model Driven Development na platformě Origam.

  • Modelování informačních systémů a databází
  • Analýza business procesů
  • Rozvoj a podpora informačních systémů