PHP a HTML programátor, dlouhodobá spolupráce

Zadavatel
Avatar
Lukáš Mareš
Společnost: Lukáš Mareš
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 8. května 13:25
Umístění Česká republika
Plat Neuvedeno
Typ vztahu
Typ práce Brigáda

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce na tomto či dalších projektech
  • Adekvátní finanční ohodnocení ve slušném časovém horizontu i odměny nad rámec dohody
  • Pohodovou domluvu a profesionální přístup

Požadujeme

Hledá se PHP, HTML & CSS programátor na projekt netradičních aukcí (uživatelé se připojí za poplatek do aukce, poté se spustí a přihazují stejnou hodnotu - nelze tedy přehodit, běží odpočet, když nepřihodí další během odpočtu, tak vyhrává danou cenu - počet bodů na stránkách).

Vyžadován bude login přes STEAM, použití virtuální měny (body použitelné pro zakoupení věcí do PC her, stejně tak za tyto věci bude body nakupovat – steam trade systém).  Steam trade systém je vyžadován automatický.

Dále projekt obsahuje systém odměn pro pozvané hráče (affiliate), odměny za aktivitu (příhozy) a odměny za účasti na aukcích.

Projekt bude vytvářen ve fázích – programování bude probíhat postupně.

Více informací zašleme v případě zájmu emailem.

Požadujeme:

- Zkušenosti s potřebnými programovacími  jazyky (PHP, HTML,CSS, JavaScript)
- Fungující spolupráci, dobrou komunikaci a dodržování dohodnutých termín

Náplň práce

  • aukční systém
  • přihlášení a registrace přes STEAM aplikaci
  • použití virtuální měny
  • steam trade systém jako automatický