Vyznáš se v PHP? Přidej se do týmu ✔

Zadavatel
Avatar
1. Web IT
Společnost: 1.Web IT, s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, SQL, Nette, jQuery

Vytvořeno 17. května 10:16
Umístění Praha
Plat Od 20 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

My nabízíme ✔

  • podporu od vedení a vývojového týmu
  • zázemí v moderním coworking space NODE5 u metra Anděl
  • možnost poradit se s kolegy
  • profesní růst - naučíš se spoustu nových věcí
  • podílet se na vývoji webových aplikací
  • řídíme se coding standards
  • finanční ohodnocení 150 - 400 Kč / hod dle projektu
  • každý měsíc růst odměny v závislosti na výsledcích
  • výhodné vstupenky na akce pro vývojáře

Požadujeme

Od Tebe se čeká ⚡

  • HTML, HTML 5, CSS, CSS 2–3, JavaScript, jQuery, nodeJS, React
  • verzovací systém SVN / Git
  • zkušenost s řešením problémů kompatibility IE, Chrome, FF a další
  • výhodou znalost Bootstrap
  • znalost Adobe Photoshop
  • analytické myšlení
  • ochotu se učit novým věcem
  • vlastní počítač
  • umět pracovat v týmu, ale i samostatně
  • kreativita

Náplň práce

 Jsme 1. Web IT, tým vyvojářů, který tvoří webové a mobilní aplikace, software na míru a webové prezentace. Sídlíme v Praze a Brně. Máme rádi pohodovou atmosféru, zajímavé projekty a vyhledávání příležitostí v IT světě.

Uvítáme šikovného PHP vývojáře - ať už jsi nováček, kterého rádi zaučíme, nebo senior kolega, který hledá nový, zajímavý projekt.

 A co u nás budeš dělat?

  • vytvářet a upravovat webové, mobilní aplikace
  • upravovat vlastní aplikace
  • komunikovat s týmem
  • užívat si pohodovou pracovní atmosféru

Používáme hlavně Nette, SQL, HTML, CSS a JS.