.NET vývojář Šumperk

Zadavatel
Avatar
Pavel Šaman
Společnost: Pavel Šaman
Kategorie Ostatní, C#.NET, ASP.NET

Vytvořeno 17. května 10:03
Umístění Šumperk
Plat Do 50 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Práce na zajímavých projektech z různých oborů – automotive, marketing, chemická výroba
  • Pohyblivou pracovní dobu
  • Možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Mladý kolektiv a příjemné prostředí
  • Využití anglického jazyka v komunikaci se zahraničními kolegy
  • Možnost seberealizace na realizovaných projektech – konkrétně možnost podílet se na architektuře řešení

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem v .NET za využití programovacího jazyka C#
  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací pod ASP.NET (MVC)
  • Zkušenosti s WPF
  • Zkušenosti s XML, UML
  • Zkušenosti s SQL a některými DBMS (MS SQL, Oracle apod.)
  • Znalost AJ na technické úrovni podmínkou – v rámci projektů bude probíhat komunikace s německými kolegy, je proto nutné domluvit se
  • Výhodou jsou zkušenosti s Design patterns
  • Znalost práce s rutinními podpůrnými nástroji výhodou (systémy pro správu verzí, testovací nástroje apod.)

Náplň práce

  • Analýza a návrh technického řešení
  • Definování architektury
  • Samotný vývoj aplikací pod platformou .NET
  • Administrace a podpora již vyvinutých aplikací