Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Programátor MES/DAS

Zadavatel
Avatar
Jiří Štros
Společnost: Nexen Tire Europe s.r.o.
Kategorie Ostatní, C#.NET, SQL

Vytvořeno 5. července 12:48
Umístění Průmyslová Zóna Triangle u Žatce
Plat Od 30 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Zázemí s nejmodernější technologií v Evropě
  • Osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Rozjezd zcela nového projektu
  • Mzda od 30 000,- Kč - dle praxe a zkušeností
  • Vhodné i pro absolventy

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem programů v C#
  • Zkušenosti s používáním a programováním databáze MS-SQL nebo Oracle
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • Vítány zkušenosti s programováním komunikačních rozhraní (serial, socket)
  • Zájem rozvíjet a zdokonalovat své programátorské zkušenosti a anglický jazyk

Náplň práce

Pro rozjezd zcela nového projektu, s výkonem práce na průmyslové zóně Triangle, hledáme do týmu IT programátora MES/DAS.

Hlavní náplní práce bude programování, používání, vývoj a údržba stávajících programů a databází.