Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Externí programátor PHP, HTML

Zadavatel
Avatar
Georgin
Společnost: Graweb s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, SQL, jQuery

Vytvořeno 10. července 11:54
Umístění Hustopeče
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

  • časovou flexibilitu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost trvalé spolupráce

Požadujeme

  • Zkušenosti s tvorbou webových aplikací
  • Výborná znalost technologií HTML, XHTML, CSS
  • Dobrá znalost PHP, databáze MySQL a JavaScript
  • znalost SEO problematiky

Nutností je zaučení do našeho redakčního systému www.rsgranet.cz

Pokud Vás nabídka oslovila, přiložte nám prosím informace o vašich profesních znalostech a zkušenostech spolu s uvedením technologií, které ovládáte. Případně prosím uveďte odkazy na www stránky na jejíž tvorbě jste se podílel, či nám zašlete ukázku Vaší práce.

Náplň práce

  • Kódování HTML, CSS šablon a webů
  • Programování webových (databázových) aplikací
  • Práce v týmu s programátory, grafiky a webdesignéry