Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Front-end kodér

Zadavatel
Avatar
Michal Hromas
Společnost: Inspirum Technologies, s.r.o.
Kategorie HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 10. července 15:06
Umístění Vinohrady, Praha 2
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Pojď kódovat do Inspirum!

Pracujeme na zajímavých a různorodých projektech, máme vlastní e-shopový systém Inspishop.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Velkou možnost profesního růstu a dlouhodobou spolupráci
  • Atmosféru technologických nadšenců z ČVUT
  • Kanceláře na Vinohradech v luxusní vile K10 http://k10.online

Požadujeme

Požadujeme:

  • Znalost HTML5, SCSS, Flexbox principy
  • Znalost JavaScriptu
  • Zkušenost s šablonovacími systémy (Twig, Blade, ...)
  • Zkušenosti s responsivním designem
  • Sledování moderních trendů

Výhodou:

  • Zkušenost s nástroji pro automatizaci úkolů (Gulp.js)
  • Zkušenost s Gitem
  • Ovládání grafického editoru a cit pro detail

Náplň práce

  • Co budeš dělat:

    • Kódování designu e-shopů a prezentačních webů
    • Implementaci principů atomického designu a znovupoužitelných komponent
    • Optimalizaci rychlostí načítání stránek