Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Programátor/analytik

Zadavatel
Avatar
Markéta Bahníčková
Společnost: ALVAO s.r.o.
Kategorie C#.NET, C/C++

Vytvořeno 29. července 11:37
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Profesní rozvoj, několik týdnů dovolené, stravenky a podobně nabízíme taky, ale co je zajímavější:
  • ALVAO je malá česká firma. Nesídlíme ve velkých budovách, nesedíme v open space. Přesto dodáváme software velkým společnostem. Našimi klienty jsou například Česká Televize, TV Nova, Avast, ČEZ, Wüstenrot,...

  • Dlouhodobě pracujeme na vývoji dvou základních produktů. Oba založeny na platformě Microsoft. Sledujeme trh, potřeby zákazníka, vylepšujeme a přidáváme funkčnosti do aplikací, ale nepřeskakujeme z jednoho projektu na druhý.

  • Rozumíme procesům v IT firmách, rozumíme ITIL®.

  • Máme rádi legraci, optimismus a jednáme na rovinu.

  • Náš vývojový tým je v Brně na Štefánikove, 10 minut chůzí od centra. Obchodní oddělení a technická podpora mají zázemí ve Žďaře nad Sázavou.

Požadujeme

  • Znalost C#/.NET nebo C++/MFC

- Zaměřujeme se primárně na technologie Microsoft, díky kterým jsme schopni vyvíjet přední nástroj pro řízení IT v ČR.

- Rádi pracujeme efektivně, proto práce probíhá dle metodik agilního vývoje.

  •  Alespoň pasivní znalost anglického jazyka

  •  Schopnost učit se nové technologie

Náplň práce

  • Realizace nových funkcí a programových změn v aplikacích

  • Vytváření návrhů změn v aplikacích

  • Opravy chyb v aplikacích