Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

C# developer

Zadavatel
Avatar
Safetica Technologies s.r.o.
Společnost: Safetica Technologies s.r.o.
Kategorie Ostatní, C#.NET

Vytvořeno 29. července 11:38
Umístění Brno - Královo Pole
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

PROČ MY?

  • Na nic si nehrajeme, žádné tituly a s vedením se vždy domluvíš
  • Mladý kolektiv – není to jen o práci, je potřeba se i odreagovat
  • Tvoje nápady budou vyslyšeny a ve většině případů i realizovány
  • A v neposlední řadě Tvůj podíl na bezpečnějším světě :)
  • Umíš C# a backend Tě nezaujal? Umíš navíc C++, vyznáš se ve Win API a preferuješ vývoj pro koncovou stanici? Ozvi se i tak, v Data Loss Prevention týmu je také 1 místo volné!

Požadujeme

CO UMÍŠ TY?

  • Přistupovat k úkolům zodpovědně, ať už máš za sebou 2 nebo 10 let praxe
  • Zkušeně vyvíjet řešení v C#
  • Fungovat samostatně – čeká tě cíl, ne fronta denních úkolů
  • Kladeš důraz na bezpečnost a kvalitu, dvakrát se zamyslíš nad návrhem
  • Výhodou pro tebe jsou zkušenosti s cloudem, službami, aplikačním serverem či databází

Náplň práce

CO TĚ POTKÁ?

  • Návrh cloudových služeb a jejich propojení
  • Výkonové ladění a postupný přechod na microservices
  • Výzva v podobě rychle se měnícího prostředí rostoucí firmy a světa bezpečnosti (žádný rok není stejný)
  • Spolupráce s vývojovým týmem a spousta čekajících projektů, např. nový licenční server pro statisíce dotazů denně, cloudová proxy pro rozšířenou komunikaci, spolupráce na novém online produktu)
  • Růst na pozici cloudového architekta s možností vést tým/větší projekty