Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Hledáme PHP programátora

Zadavatel
Avatar
Michaela Hrušková
Společnost: Litea solution s. r. o.
Kategorie PHP, JavaScript, SQL, Nette, jQuery

Vytvořeno 4. srpna 16:10
Umístění Praha 4
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • Každé ráno se můžeš povzbudit dobrou kávou a v kanceláři na Tebe bude čekat nášup vitamínů ve formě ovoce a zeleniny.
  • Budeš se podílet na zajímavých projektech
  • Bezprostředně budeš držet krok v technologických postupech doby
  • Finanční ohodnocení bude odpovídat tvému pracovnímu nasazení

Požadujeme

  • mít znalosti PHP, MySQL, GITu a frameworku NETTE
  • být samostatný
  • znát programovací jazyk javascript a jQuery
  • mít cit a chuť psát čistý, kvalitní kód
  • výhodou je znalost open-source Wordpress, Prestashop a gulp

Náplň práce

  • Údržba stávajícíh projektů
  • Vývoj nových webových aplikací
  • Komplexní řešení projektů
  • Konzultace při návrhu aplikací