Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Vyznáš se v PHP? Přidej se do týmu ✔

Zadavatel
Avatar
1. Web IT
Společnost: 1. Web IT
Kategorie PHP, Nette, Symfony

Vytvořeno 2. října 9:53
Umístění NODE5, Praha 5
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Jak si představuješ své zaměstnání? Hledáš...

 podporu od vedení a fajn vývojového týmu

 příjemné zázemí v moderním coworking space NODE5 u metra Anděl (dobroty, kafe/čaj, 2.monitor)

 flexibilní pracovní dobu, kterou si určuješ sám

 profesní růst - naučíš se spoustu nových věcí a budeš součástí zajímavých projektů

 podílet se na vývoji webových aplikací

 řídíme se coding standards

 finanční ohodnocení 150 - 400 Kč / hod dle projektu

 každý měsíc růst odměny v závislosti na výsledcích

 výhodné vstupenky na akce pro vývojáře

firemní srandy (motokáry, lasergame)

Požadujeme

  • praxe/znalost PHP za využití OOP (výhodou Nette), MySQL
  • praxe/znalost HTML, HTML 5, CSS, CSS 2–3, JavaScript, jQuery
  • výhodou nodeJS, React, Symfony, AJAX, Nette
  • verzovací systém SVN / Git
  • zkušenost s řešením problémů kompatibility IE, Chrome, FF a další
  • výhodou znalost Bootstrap
  • analytické myšlení
  • ochotu se učit novým věcem
  • umět pracovat v týmu, ale i samostatně
  • komunikace - zeptáš se, když nevíš a řekneš, co si přeješ, aby se Ti lépe pracovalo

Náplň práce

Jsme 1. Web IT, tým (nejen) vyvojářů, který tvoří webové a mobilní aplikace, software na míru a webové prezentace. Sídlíme v Praze a Brně. Máme rádi pohodovou atmosféru, zajímavé projekty a vyhledávání příležitostí v IT světě. Svým klientům se snažíme poskytnout co nejefektivnější IT řešení - koukni na www.1webit.cz/reference. Občas si zajdeme pročistit hlavy i na firemní srandy jako třeba motokáry nebo lasergame :)

Uvítáme šikovného PHP vývojáře - ať už jsi nováček, kterého rádi zaučíme, nebo senior kolega, který hledá nový, zajímavý projekt.

 A co u nás budeš dělat?

  • vytvářet a upravovat webové, mobilní aplikace
  • rozvíjet se
  • upravovat vlastní aplikace
  • komunikovat s týmem
  • užívat si pohodovou pracovní atmosféru

Napiš nám pár vět o sobě a o tom, jak si představuješ spolupráci. Rádi se s Tebou setkáme a o formě spolupráce, projektech a technologiích si popovídáme.

Hezký den!
Jiřina Krásná
IT Team Developer