Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Vývojář pro mobilní appky ✔

Zadavatel
Avatar
1. Web IT
Společnost: 1.Web IT, s.r.o.
Kategorie JavaScript, Java, Android

Vytvořeno 10. srpna 10:47
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí (2.monitor, příjemná atmosféra, dobroty, kafe/čaj)
  • podpora od celého fajn týmu a vedení
  • flexibilní pracovní doba, kterou si určuješ sám
  • zajímavé projekty dle zkušeností a preferencí
  • možnost vzdělávat sebe nebo ostatní
  • osobní, profesní růst
  • bonusy za dobře odvedenou práci
  • vstupenky na akce pro vývojáře & firemní akc

Požadujeme

  • zkušenost/praxe s Java, JS
  • zkušenost/praxe s vývojem aplikací pro Android, iOS telefony
  • nastavení synchronizace dat mezi mobilem a serverem
  • základní zkušenost s integrací JSON/REST/Web Services based  back-ends
  • neustálá informovanost o novinkách
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • umění komunikace s týmem
  • samostatná práce

Náplň práce

Jsme 1. Web IT, tým (nejen) vývojářů, který vyvíjí jak webové, tak mobilní aplikace. Aktuálně hledáme šikovného kolegu, kterého zajímá svět mobilních aplikací a rád se zdokonaluje ve svém umění. Pokud máš navíc rád zábavnou atmosféru, tak k nám do týmu zapadneš i jinak než přes počítač :)

Přivítáme jak nováčky, které rádi zaučíme, tak zkušené senior kolegy, kteří hledají zajímavé IT projekty.