Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

PHP programátor

Zadavatel
Avatar
Dami development .s.r.o.
Společnost: Dami development .s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, jQuery

Vytvořeno 24. září 18:43
Umístění Hradec Králové
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • zázemí rozvíjející se společnosti
  • dynamický a kamarádský kolektiv
  • zázemí klimatizované kanceláře
  • po zaučení vlastní hardware (MacBook / iMac, iPhone, iPad)
  • společné nenucené akce
  • prostor pro rozvoj
  • stabilní práci
  • mzda dohodou

Požadujeme

  • dobrá znalost PHP podmínkou
  • znalost MVC a objektového přístupu podmínkou
  • znalost HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery podmínkou
  • znalost frameworku Yii výhodou
  • chuť pracovat
  • zodpovědný přístup
  • odhodlání

Náplň práce

  • Do naše týmu programátorů hledáme dalšího parťáka. Jsi spolehlivý, rozumíš PHP a chceš se podílet na vývoji služby, kterou používají desetitisíce lidí? Pojď s námi vytvářet weby, aplikace, e-shopy a cokoliv dalšího.
  • Pokud rozumíš vývoji a našel/la ses v našem popisku, dej nám o sobě vědět.