Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

PHP požitkář

Zadavatel
Avatar
Adastra.one
Společnost: Adastra.one
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, SQL, jQuery

Vytvořeno 20. listopadu 9:04
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Volnost v návrhu řešení a využití nových technologií.
  • Nestereotypní úkoly a zajímavé projekty.
  • Příležitosti k rozvoji a seberealizaci.
  • Přátelský tým a dravost Startupu.
  • Týden dovolené navíc.
  • Snídaně každé ráno.
  • Osvěžením formou Pragomoštu přímo v kanceláři. :)

Požadujeme

Není potřeba umět vše, ale mít ochotu učit se.

Jsme hrdí na naše aplikace a těšíme se na další výzvy, pro které hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu, který/která si vezme pod křídla back-endovou část našich projektů.

Co u nás využiješ:

  • PHP (Nette Framework / případně ten, ve kterým jsi kovaný ty)
  • nebo NODE JS
  • min. základy OOP
  • MySQL
  • HTML
  • JavaScript + jQuery
  • Git
  • REST API + JSON

Náplň práce

  • Návrh a vývoj API k mobilním aplikacím.
  • Deployment hotových řešení.
  • Maintenance stávajících systému a projektů.
  • Komunikace se zákazníky v rámci celého vývoje projektu (zdoje dat, zpracování atd.).
  • Vývoj administračního rozhraní pro projekty (frontend/backend).
  • Tvorba dokumentace.
  • Práce v týmu - neustálá komunikace s kolegy napříč kancly :-)

Jsme nejlepší v tom, co děláme a chceme, aby o tom všichni věděli. Pokud tě pozice zaujala, neváhej nám poslat svoje CV, nebo rovnou ukázku své práce.

Těšíme se na setkání!

Káťa a Monča - HR tým adastra.one