Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

iOS vývojář

Zadavatel
Avatar
Adastra.one
Společnost: Adastra.one
Kategorie Ostatní, Objective C
Vytvořeno 27. září 17:30
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Přijď si vychutnat úspěchy. Buď s námi jedničkář!

Dveře jsou u nás otevřené pro IT nadšence z celého světa!

Nevěříš? Máme v týmech zástupce různých států, můžeš se u nás setkat s lidmi až 10 národností. Ale přesto ti u nás stačí základy angličtiny, domluvíme se i rukama/nohama. Na společný pokec se scházíme u každodenního přísunu vitamínů v našem ,,obýváku", u kávovaru ve frontě na báječné kafe, při oddychu ve fatboy koutku, na battle v šipkách nebo kdekoliv na sebe jen narazíme!

Chceš-li se stát součástí mladého týmu, který pracuje na špičkových appkách, které určitě znáš, např: Můj McDonald’sSazkazimní i letní Olympijské hryRohlík.cz, Ultimate Body IQ, T-Mobile nebo TESCO Potraviny online a Club card (aktuálně již v 7 zemích světa), neváhej a ozvi se nám!

Ačkoliv jsme samá práce, umíme se i naplno bavit - BBQ párty na naší zahradě, menší či větší sešlosti v jedné z okolních restaurací (se záminkou i bez), LAN party a mnohé další srandy! Ničemu se nebráníme.

Jestli se rozhodneš pracovat u nás, kromě odpovídajícího platu Tě čeká pravidelný přísun vitamínů ve formě ovocné snídaně, pitný režim od F.H. Prager, LETNÍ osvěžení - melouny,zmrzliny aj, ZIMNÍ potěšení - bábovky,koláče a jiné dobroty.

Určitě tě u nás NEčekají korporátní procesy, dress code, striktní komunikace apod...

Požadujeme

Šikovného iOS vývojáře, nadšence do Apple produktů, znalého Objective C a Swift přivítáme s náručí plnou zvučných projektů, zkušeností seniorních kolegů a trpělivosti. Žádný učený z nebe nespadl, a sami dobře víme že nejdůležitější je praxe! Tak pojď vyrůst k nám a s námi!

Jako správní IT leadeři jdeme vždy s dobou a nejlépe ještě před ní! Vývoj appek pro Apple Watch či iBeacon už tedy samozřejmě máme pod palcem. Milujeme nové technologie, a co ty?

Náplň práce

Tak na co ještě čekáš? Pošli svoje CV, nebo rovnou ukázku své práce a my se s Tebou rádi potkáme!

Těšíme se!

Káťa a Monča - adastra.one HR team!