Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

PHP developer - zaškolení v USA

Zadavatel
Avatar
Ivo Líbal
Společnost: First Line Software s.r.o.
Kategorie PHP

Vytvořeno 9. října 15:52
Umístění Praha (popř. Brno, Ostrava)
Plat 75 000 Kč - 100 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Do našeho týmu vývojářů v České republice hledáme specialisty PHP na mezinárodní projekty.

Co tě čeká:

Práce v příjemném menším kolektivu na zajímavých různorodých mezinárodních projektech za použití agile metodiky
Zázemí úspěšné a stabilní velké nadnárodní společnosti
Velmi dobré platové ohodnocení, bonusy a benefity
Kariérní růst, školení a další vzdělávání
Možnost dobrovolných teambuildingů a účasti na dalších neformálních firemních akcích
Volné rozložení pracovní doby, možnost homeoffice

Nástup ihned, místo práce v Brně, Ostravě a Praze

Požadujeme

  • Pokročilé znalosti PHP, MySQL
  • Zkušenost s velkými webovými systémy
  • Vlastní názor, nadšení, kreativitu a pozitivní myšlení
  • Znalost anglického jazyka
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

Náplň práce

Vývoj webového systému pro velkou společnost z USA zabývající se řízením marketingových aktivit.

Na začátku několikatýdenní zaškolení v USA.