Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

.NET developer na mezinárodní projekty (zákazníci EU, USA)

Zadavatel
Avatar
Ivo Líbal
Společnost: First Line Software s.r.o.
Kategorie HTML/CSS, C#.NET, ASP.NET

Vytvořeno 16. listopadu 21:31
Umístění Praha
Plat 60 000 Kč - 100 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Do našeho teamu .NET vývojářů hledáme specialisty na .NET ve webovém prostředí na mezinárodní projekty.

Požadujeme

Min 3 years of experience with .NET development (Visual Studio 2008/2012, TFS, ASP.NET, ASP.NET MVC, WCF and ADO.NET)

Experience with SQL Server 2005/2008/2012

Experience designing and working with scalable n-tier web-based applications(UI, Business Logic Layer, Data Access Layer) along with some experience with service-oriented architectures (SOA)

Strong experience with JQuery, AngularJS, KnockoutJS or similar technologies

Experience with Microsoft Active Directory is a plus

Náplň práce

Vývoj aplikací v CMS systémech (EPI Server, Sitecore, Sitefinity) pro velké webové portály.

Optimalizace stávajících řešení, převod z jiných CMS systémů, vývoj specializovaných doplňků atd.

Vývoj ve SCRUM prostředí. CMS systém rádi zaškolíme.