Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Front-end developer (React.js)

Zadavatel
Avatar
Pixelmate
Společnost: InDigit Group s.r.o.
Kategorie Ostatní, HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 20. listopadu 13:14
Umístění Praha 4
Plat 20 000 Kč - 40 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Práci z domova po vzájemném poznání se
  • Skvěle dostupnou kancelář v příjemném prostředí Prahy 4
  • Velké zásoby kávy a snacků :-)
  • Přátelská atmosféra a zázemí velké společnosti je samozřejmostí
  • PS4 na odreagování se

Požadujeme

  • Ovládá HTML5, Javascript (React.js), Sass (výhodou foundation a Laravel)
  • Má zájem o nejnovější trendy ve svém oboru
  • Rád pracuje v týmu a je na něj spolehnutí

Náplň práce

Hledáme

Baví tě zkoušet nové postupy a technologie?

Myslíš při vývoji i na lidi?

Nesnášíš nedomyšlené a nedotažené aplikace nebo weby?

Je na tebe 100% spolehnutí?

Tvou náplní práce bude