Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

IT administrátor junior – podpora uživatelů

Zadavatel
Avatar
RF HOBBY s. r. o.
Společnost: RF HOBBY s. r. o.
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 5. listopadu 13:13
Umístění Praha 10
Plat Od 25 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • zajímavou a zodpovědnou práci,
  • získání zkušeností s firemní sítí,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • práci, která vás bude bavit,
  • nástup dle dohody.

Požadujeme

  • znalost systémů MS Windows 7 a novějších na administrátorské úrovni,
  • znalost produktů rodiny MS Office,
  • základní znalosti HW, schopnost detekce problému na PC uživatele /výměna zdroje, HDD, MB, atp...),
  • znalost problematiky doménových účtů, Active Directory, Samba,
  • základní znalosti síťové problematiky (IP, DNS, dhcp, VPN, atp.),
  • schopnost samostatně řešit zadané úkoly,
  • proaktivní přístup, komunikace s koncovým uživatelem.

Náplň práce

First level support, správa uživatelských stanic a podpora uživatelů našich zaměstnanců, řešení běžných problémů koncových uživatelů na platformě MS Windows.

Základní správa serverů (přidávání nového uživatele, změna hesla, nastavení oprávnění, atp.).