Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

IT administrátor

Zadavatel
Avatar
RF HOBBY s. r. o.
Společnost: RF HOBBY s. r. o.
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 5. listopadu 13:13
Umístění Praha 10
Plat Od 33 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • zajímavou a zodpovědnou práci,
  • získání zkušeností s firemní sítí,
  • odpovídající finanční ohodnocení.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • znalost správy MS Windows Server 2008 a novější, Active Directory, GPO, atd.
  • znalost správy MS Windows XP, MS Office 2003 a novější,
  • znalost běžných hypervisorů Vmware, Hyper-V,
  • znalost síťových technologií.

Náplň práce

  • údržba a konfigurace Windows serverů 208 a výše, instalace a opravy pracovních stanic (výměna HW atd.),
  • nastavení tiskáren, Wi-fi, mobilních telefonů,
  • samostatné řešení problémů na Microsoft platformě,
  • správa LAN,
  • poskytování uživatelské a technické podpory,
  • sledování, údržba a kontrola bezpečnosti svěřených systémů,
  • zajištění bezpečnosti dat a IT zařízení,
  • zálohování/obnova dat.