Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

PHP developer /zaškolení v USA/

Zadavatel
Avatar
Ivo Líbal
Společnost: First Line Software s.r.o.
Kategorie PHP

Vytvořeno 5. listopadu 13:11
Umístění Praha
Plat 70 000 Kč - 110 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Hledáme Tě!

Pokud jsi Senior PHP developer, budeš se podílet na mezinárodním projektu v USA za použití agilní metodiky. First Line Software ti dá jako vývojáři možnost pracovat v budoucnu i na dalších projektech, kde si můžeš vyzkoušet a zažít nové technologie a oblasti IT. Na začátek zaškolení v USA.

Mezi tvé činnosti bude patřit:

• Implementace rozšíření stávajícího systému pro globální společnost

Požadujeme

Neobejdeš se bez:

• znalosti PHP - minimálně 3 roky praxe

• znalosti angličtiny tak, aby ses domluvil/a a rozuměl/a technické dokumentaci

• GIT

Výhodou je další znalost technologií stávajícího systému:

• phalcon 3, mysql, php-deployer, PhpMailer 5.2.8, PhpExcel, GuzzleHttp, Amazon(AWS) libs

Náplň práce

• Implementace rozšíření a nových funkcionalit stávajícího systému pro globální společnost