Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

IT teamleader

Zadavatel
Avatar
Invia.cz
Společnost: Invia.cz
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 10. listopadu 13:47
Umístění Brno
Plat 30 000 Kč - 50 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Do našeho se stále rozšiřujícího týmu hledáme posilu na pozici JUNIOR/SENIOR ADMINISTRÁTOR, který se bude podílet na správě a podpoře ITC infrastruktury v rámci ČR a SR poboček.

CO DOSTANEŠ NA OPLÁTKU:

  • Práce na HPP
  • Nástup – Ihned/dle dohody
  • Mzda - dohodou (dle praxe a zkušeností)
  • Profesionální zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, zvýhodněné ceny cestování atp.)

Požadujeme

MĚL BYS UMĚT:

  • Administrátorské znalosti operačních systémů Windows
  • Zkušenosti se správou Microsoft technologií: AD, Exchange, Powershell, Hyper-V, clustering, IIS, další jsou výhodou.
  • Velmi dobrá znalost počítačových sítí
  • Aktivní znalost AJ a další (cílevědomost, spolehlivost, přizpůsobivost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, důslednost v práci, zkušenosti s prodejem (není podmínkou), ochota učit se nové věci

Náplň práce

CO BUDE PATŘIT K TVÝM DENNÍM ČINNOSTEM:

Místo výkonu práce: Cejl 105/107, 602 00 Brno

Těšíme se na Vás!

Tým Invia