Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Webový analytik pro weby Invia

Zadavatel
Avatar
Invia.cz
Společnost: Invia.cz
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 10. listopadu 13:48
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Ahoj, do týmu, který má na starosti web a s ním spojený marketing v Invia!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Velice dobré platové ohodnocení (podle vaší praxe).
  • Prakticky neomezené vzdělávání na akcích a konferencích tady v ČR a podle uvážení i v zahraničí.
  • Řadu firemních benefitů jako např.: 5 RELAX DAYS ročně, firemní slevy na zájezdy, firemní akce, příspěvek na jazyková vzdělávání, a mnoho dalšího...

Požadujeme

HLEDÁME ZKUŠENĚJŠÍHO WEBOVÉHO ANALYTIKA:

  • Budete pracovat v malém týmu plném profesionálů, do kterého hledáme vlastního analytika.
  • Na starosti budete mít vše, co je spojené s měřením na hlavním webu a na dalších našich projektech.

Náplň práce

ČEMU SE BUDETE U NÁS VĚNOVAT:

  • Úzkou spolupráci s UX designéry, marketingem a programátory. Vaše práce bude dávat těmto lidem informace o tom, co se na webu děje, aby mohli svoji práci díky vám lépe dělat.
  • Pravidelné AB testování na webu s vysokou návštěvností.
  • Budete mít na starosti veškeré měření na webu, jeho implementaci a vyhodnocování.
  • Pracovat budete s prémiovou verzí Google Analytics 360.
  • Spolupracovat budete s agenturou Optimics.cz a vnitřním analytickým týmem skupiny Rockaway. Budete tak moci spolupracovat s lidmi z mall.cz, kosik.cz, heureka.cz a dalšími.
  • Práci v kancelářích Rockaway na Pankráci.

Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, pošlete nám své CV.

Těšíme se na Vás!

Tým Invia!