Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

UX designér pro weby Invia

Nabídka práce v IT pro programátory

Zadavatel
Avatar
Invia.cz
Společnost: Invia.cz
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 10. listopadu 13:50
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu
Typ práce Brigáda

Nabízíme

Do marketingového týmu, který má na starosti také rozvoj největšího českého webu v oblasti cestovních ruchu, hledáme UX designéra, který doplní náš již dvoučlený UX tým. Celkově pak oddělení marketing čítá 12 specialistů, kteří spolu úzce spolupracují.

MŮŽEME NABÍDNOUT:

 • Práci v kancelářích Rockaway na Pankráci.
 • Velice dobré platové ohodnocení (podle vaší praxe).
 • Velkou svobodu v tom, co budete dělat. Spojenou samozřejmě s přiměřenou odpovědností.
 • K dispozici máte externí agenturu na webovou analytiku, na návrhy vašich prototypů skvělou grafickou firmu a další také na HTML kódování. Vývoj máme vlastní.
 • Prakticky neomezené vzdělávání na akcích a konferencích tady v ČR a podle uvážení i v zahraničí.
  Seniorního leadra UX týmu.

Požadujeme

CO OD VÁS OČEKÁVÍME:

 • předchozí praxi
 • nasazení a dostatek kreativity

Náplň práce

CO PŘESNĚ BUDETE DĚLAT:

 • Naším společným cílem v marketingovém oddělení je rozvoj webu a jeho výkonnosti. Na tom tu pracujeme všichni společně. To bude i vaše hlavní náplň práce. Přicházet s novými nápady, jak dále web rozvíjet a jaké nové vychytávky nám v tom mohou pomoci. Vymyslet můžete cokoliv, důležitý je vždy výsledek. Máte tak velký prostor pro vlastní kreativitu a nápady.
  Další částí práce je pečovat o použitelnost webu, který se neustále mění a vyvíjí. Je třeba vše pravidelně hlídat a nové věci kontrolovat ještě ve vývoji. Těšit se můžete například na práci s HotJarem. Koukněte se na jednu z nahrávek: http://insights.hotjar.com/p?site=194191&recording=721396030&token=3e7a9b2952a390996b870ac545cccfa2
 • K poznání uživatelů a jejich chování můžete ale použít libovolnou metodu, která vám zrovna přijde vhodná.
  Podklady pro práci na webu budete sbírat hlavně z webové analytiky. Používáme prémiový GA 360 a spolu s ním pro AB testování Google Optimize. Tato oblast je pro nás zásadní.
  Prototypy nebo wireframy vytváříme v Axure a jejich tvorba je velká část práce celého UX týmu. Příklad: Revize stránky (wireframe A: https://prnt.sc/gljpkw, wireframe B: https://prnt.sc/gljq02) s nabídkou slev, kde jsme se snažili také dosáhnout zájmu návštěvníků a jejich pravidelného návratu na stránku.

Těšíme se na Vás!

Tým Invia

Aktivity (2)