Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Vývojář/ka PHP + Zend / Nette

Zadavatel
Avatar
prace
Společnost: Moonlake Web Services, s.r.o.
Kategorie PHP, SQL, Nette

Vytvořeno 10. listopadu 13:50
Umístění Modřice
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Proč makat s námi?

  • Získáš flexibilní pracovní dobu a možnost home office 1x týdně
  • Zvykneš si na práci v přátelském a příjemném prostředí klimatizovaných kanceláří
  • Když dostaneš chuť na dobrou kávu, náš výborný automat s kvalitními zrny vše zařídí

Požadujeme

Tohle zvládáš levou zadní?

  • Objektové programování v PHP
  • Framework, nejlépe Zend nebo Nette
  • MySQL (+PostgreSQL výhodou, ale není podmínkou)
  • Prostudování potřebné dokumentace v AJ

Náplň práce

Na co se můžeš těšit?

  • Příležitost podílet se na zajímavých projektech významných tuzemských klientů
  • Spolurozhodování o vývoji a budoucím směru našich klíčových produktů
  • Na programování ;-) (komunikaci s klienty obstarává obchodník)
  • Přehledný CRM systém, který usnadní práci

Jsi analytický typ a potrpíš si na čistý a funkční kód? Máš přehled o aktuálních trendech v oblasti vývoje a rád/a by ses podílel/a na smysluplných projektech? Přidej se k nám a začni realizovat své nápady ve firmě s přátelskou a rodinnou atmostérou. Tak neváhej a pojď makat s námi! Stačí zaslat CV a jsi jednou nohou v týmu.

Nemáme zájem o externí spolupráci!