Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

PHP Programátor do party

Zadavatel
Avatar
1. Web IT
Společnost: 1. Web IT
Kategorie PHP, HTML/CSS

Vytvořeno 5. prosince 15:21
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Hledáš...

  • zajímavé IT projekty dle Tvých preferencí, které Tě posunou dál?
  • celkovou podporu od vedení a týmu vývojářů?
  • moderní zázemí - včetně 2. monitoru?
  • flexibilní pracovní dobu, kterou si z většiny určuješ sám?
  • odměny navíc a ohodnocení za dobře odvedenou práci?
  • kafe/čaj, dobroty v kanceláři, vstupenky na akce a jiné srandy (třeba odpoledne na motokárách)?

Požadujeme

Od Tebe očekáváme, že...

  • máš znalosti/zkušenosti v PHP (framework Nette výhodou, ne však povinností), MySQL, CSS, HTML, JS
  • můžeš umět AJAX, Prestashop, Symfony, jQuery, Javu (což je velká výhoda)
  • jsi zodpovědný, samostatný, nedělá Ti problém komunikovat s týmem
  • zeptáš se, když nevíš, a řekneš, co si přeješ, aby se Ti lépe pracovalo

Náplň práce

Jsme 1. Web IT, pohodová 26členná parta, která se specializuje na vývoj webových a mobilních aplikací, software na míru a webové prezentace. Sídlíme v moderních co-working centrech v Praze a v Brně (koukni na sociální sítě #mameradiphp). Rádi sledujeme inovace a novinky v IT, chodíme na vývojářské akce a občas si rádi zajdeme pročistit hlavy třeba na motokáry nebo lasergame. Už máme něco za sebou - reference najdeš na www.1webit.cz. Pro svoje klienty se snažíme najít efektivní a inovativní IT řešení.

Uvítáme jak juniory, kteří se chtějí rozkoukat v pracovním prostředí, tak senior kolegy, kteří hledají něco nového a zajímavého.

Spolupráce je možná na ŽL/DPP/HPP, plný či zkrácený úvazek. Rádi se s Tebou potkáme a pobavíme o technologiích, projektech a formě spolupráce. V případě zájmu budeme rádi, když nám pošleš pár vět o sobě a jak si představuješ spolupráci společně s CV/odkazem na LinkedIn.

Hezký den,

Jiřina Krásná
IT Team Developer