Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Satcom Professional, projekt Evropské vesmírné agentury

Zadavatel
Avatar
evolving systems consulting
Společnost: evolving systems consulting
Kategorie Ostatní
Vytvořeno 5. prosince 17:26
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Nabízíme:

  • HPP, možná i spolupráce na ŽL,
  • spolupráce na mezinárodních projektech,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • práci v mladém kolektivu,
  • pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií.

Požadujeme

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • zkušenosti z oblasti ATM/ATC,
  • znalost AJ slovem i písmem,
  • zájem o oblast aerospace, satelitní a především letecké techniky.

Náplň práce

 Popis:

Pro rozšíření našeho týmu hledáme profesionála v oblasti Air Traffic Management (ATM).

Náplň práce:

  • vývoj systému komunikace mezi zemí a letouny pohybujícími se v říženém vzdušném prostoru,
  • (ŘLP) UAS/RPAS ATI,
  • letový on-board SW.