Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Manažer týmu, Vývojář/ka Embedded C – Aerospace, dozimetrie

Zadavatel
Avatar
evolving systems consulting
Společnost: evolving systems consulting
Kategorie C/C++

Vytvořeno 15. listopadu 22:16
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Popis:

Pro rozšíření našeho týmu hledáme manažera týmu, vývojáře/vývojářku Embedded C v oblasti aerospace, kosmická dozimetrie.

Pracoviště:    Praha 6

Nástup:          Ihned

Nabízíme:

  • HPP, možná i spolupráce na ŽL,
  • spolupráce na mezinárodních projektech,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • práci v mladém kolektivu,
  • pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis

  • v češtině a angličtině,
  • s fotografií,
  • možným termínem nástupu a představou o měsíčním výdělku.

Požadujeme

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • schopnost vést lidi, zkušenost s vedením týmu,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • zkušenost s vývojem C aplikací,
  • schopnost testovat C kód na embedded zařízení,
  • znalost AJ slovem i písmem,
  • zájem o oblast aerospace, satelitní a letecké techniky,
  • znalost radiační problematiky výhodou.

Náplň práce

Náplň práce:

  • vývoj v C pro embedded zařízení,
  • (ŘLP) UAS/RPAS ATI
  • letový on-board SW.