Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Fanda webových aplikací

Zadavatel
Avatar
NET and GAMES a.s.
Společnost: NET and GAMES a.s.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, Python, Angular

Vytvořeno 15. listopadu 22:19
Umístění Brno
Plat 30 000 Kč - 60 000 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

Stačí vidět! Mít myšlenku! Nebát se změny! Být nezastavitelný! A vydržet do konce!

Zapeklitá otázka na začátek:

Dejme tomu, že tu máme webové aplikace, které běží a používají se. Jak moc těžké by pro TEBE bylo navrhnout, naprogramovat, vytvořit a spustit jejich nové řešení?

S čím se budeš muset poprat?

  • Zmapovat „terén“. Aplikace běží na Linuxu a jsou psané v Pythonu.
  • Rozhodnout, jak dál. Pokračovat v Pythonu? Nebo PHP? Nebo ještě něco jiného?
  • Dát se díla a uvést celý projekt v život. To už bude chtít nějaké zkušenosti.
  • Dotáhnout změnu do konce. Neusnout na vavřínech a vypilovávat k dokonalosti a dál pokračovat na zlepšení.

Požadujeme

Kdo jsi?

  • Máš vizi a rád zdoláváš výzvy.
  • Tvorba web aplikací je prostě tvůj život.
  • Jsi odborník. Svůj nápad si dokážeš obhájit.
  • Nevidíš jen svůj prospěch, ale vyznáváš princip win win strategie.
  • Nechybí ti důslednost. Své nápady dotahuješ do konce.

Co potřebuješ?

  • znalosti Javascriptu, html5, node.js.
  • představu o frameworku pro vytváření frontendu, ideálně AngularJS.
  • zkušenost s návrhem a vývojem webových služeb a konfigurací serveru (např.  Apache, uWSGI, nginx).
  • povědomí o HTTPS a SSL.
  • nápad, jak zabezpečit stránky proti proti XSS, CSRF, SQL Injection atd.

Náplň práce

Kdo jsme my?

Seznam se s Kajotem prostřednictvím našeho videa na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4.

Co získáš?

  • Příležitost dělat věci po svém a stát se klíčovou osobou našeho týmu.
  • Vítr do plachet. Budeme Tě podporovat (nejen finančně :))
  • Možnost získat neocenitelné zkušenosti. Tahle reference se v budoucnu bude určitě hodit..:-)
  • Pestrý koktejl benefitů (dovolená navíc, sick day, bonusy, věrnostní, mimořádné, výkonnostní odměny)
  • Rád si hraješ? Pak budou pravidelné challenge pro tebe jak stvořené.
  • A hlavně - daná pozice nemusí být pro tebe konečnou. Kajot stále roste!