Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

HTML, Javascript vývojář

Zadavatel
Avatar
simonovsky
Společnost: Casablanca Int.
Kategorie HTML/CSS, JavaScript, jQuery, Angular

Vytvořeno 15. listopadu 22:20
Umístění Praha 4 - Budějovická
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- možnost projevit vlastní kreativitu
- práci v přátelském a mladém kolektivu
- možnost vyzkoušet si práci na větších projektech (polyfazer.cz, nikola-evc.cz a další)
- možnost vidět své nápady v praxi
- volnou pracovní dobu
- moderní, klimatizované kanceláře u metra Budějovická
- stravenky (109 kč)

Požadujeme

- >= SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s některým z novodobých SP frameowrků (Angular, Polymer, React..)
- znalost Anglického jazyka minimálně na úrovni čtení dokumentace
- cit pro grafiku
- znalost JavaScriptu, AJAXu
- znalost HTML5 a CSS3
- orientace formátů XML, JSON

Výhodou

- zkušenost s grafickým editorem typu Photoshop
- zkušenost s vývojem single-page aplikací
- znalost frameworku CodeIgniter, Polymer
- znalost Grunt nebo Gulp
- nadšení pro LESS

Náplň práce

U nás se budeš zabývat jen interními projekty. Jako jedni z mála se snažíme posunout elektromobilitu v Česku na další úroveň. Umisťujeme nabíjecí stojany pro elektroauta po celé České Republice a vyvíjíme na ně vlastní software (www.polyfazer.cz). Dále také pracujeme na vlastním systému pro carsharing (sdílení našich elektro aut). Máme i dalších pár projektů a všechno to sami nestíháme, proto hledáme právě tebe, který nám s tím vším pomůže pohnout.

Nabídnout ti můžeme práci v malém týmu bez žádných project managerů. Vše konzultujeme mezi sebou a naše nápady uplatňujeme rovnou v praxi. Pokud cokoli z výše uvedených požadavku neumíš, tak se neboj, všechno tě můžeme doučit.