Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

PHP - Symfony vývojář

Zadavatel
Avatar
jindrichbuk
Společnost: Jindřich Buk
Kategorie PHP, Symfony

Vytvořeno 21. listopadu 17:38
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce
Typ práce Zakázka (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Práce z domova
  • Časová flexibilita
  • Svobodné vedení projektu
  • V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobější spolupráce

Požadujeme

  • Slušná znalost Symfony a coding standards
  • Samostatnost
  • Možnost osobní schůzky v Praze

Náplň práce

  • Jedná se o rozjetí eshopu na Symfony za využití nějakého Symfony řešení pro eshopy (např Aimeos).
  • Jde především o zprovoznění produktových stránek a administrace produktů dle našich požadavků. Jakmile bude projekt rozjetý, měl bych být schopný dotáhnout ho sám. Bude tedy potom především na tobě, zda budeš chtít na projektu pokračovat, nebo ne.
  • Jedná se spíše o vizionářský projekt u kterého je důležitý poměr cena/kvalita, takže nabídka je vhodná  pro studenty, kteří nemohou z časových důvodů pracovat na plný úvazek. Profesionály s desítky let zkušeností bohužel nezaplatíme.
  • Projekt není ve vakuu, a tak nelze vyloučit spolupráci na jiných projektech, pokud bychom se nedohodli u tohoto.