Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Ovládáš mobilní appky? Přidej se k nám!

Zadavatel
Avatar
1. Web IT
Společnost: 1. Web IT
Kategorie JavaScript, Java, Android

Vytvořeno 5. prosince 17:25
Umístění Praha 5
Plat Od 20 000 Kč
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

→ www.1webit.cz

Hledáš...

• moderní zázemí a přátelské prostředí? (2.monitor, kafe/čaj, dobroty)

• fajn partu, která Tě podpoří?

• flexibilní pracovní dobu, kterou si určuješ sám?

• bonusy za dobře odvedenou práci a finanční navýšení po každém měsíci? (ceníme, když makáš)

• zajímavé projekty, díky kterým se posuneš na další level?

• vývojářské či firemní akce? (motokáry, lasergame, Týden inovací)

...aneb práci v normální české IT firmě, která si váží svých zaměstnanců?

Požadujeme

A teď se přesuneme k Tobě...

  • máš znalosti/zkušenosti s Java, JS a vývojem pro Android
  • říká Ti něco nastavení synchronizace dat mezi mobilem a serverem
  • máš základní zkušenost s integrací JSON/REST/Web Services based  back-ends
  • hodí se i zkušenosti/znalosti  PHP, CSS, HTML, MySQL
  • nedělá Ti problém zeptat se, když nevíš a celkově komunikovat s týmem
  • zároveň jsi samostatný a zodpovědný

Náplň práce

Jsme 1. Web IT, tým vývojářů, který uvítá novou posilu! Nakupily se nám klienti a projekty, takže hledáme šikovného kolegu do světa IT. Už máme něco za sebou, ale zároveň se chceme neustále zdokonalovat a posouvat se dál. Rádi se rozvíjíme navzájem a vítáme jak junior kolegy, kteří se chtějí rozkoukat v pracovním prostředí, tak senior programátory, kteří hledají něco nového. Proto u nás mají šanci i šikovní a kreativní vysokoškoláci. Sídlíme v moderních co-working centrech v Praze a v Brně.

Spolupráce je možná na ŽL/DPP a je na Tobě jestli poloviční, nebo plný úvazek - minimální hranice je 20 hod týdně.

Pokud máš zájem připojit se do Webitího týmu, tak neváhej a napiš nám pár vět osobě a o tom, jak si představuješ spolupráci.

Hezký den,

Jiřina Krásná
IT Team Developer