Získej svůj iPhone v nové soutěži! Získej svůj iPhone v nové soutěži!
Nová překladatelská soutěž ITnetwork.cz o telefon iPhone, sluchátka Beats a další věcné ceny za 4 hodiny práce.
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

PHP Programátor (junior)

Zadavatel
Avatar
AMI Computers s.r.o.
Společnost: AMI Computers s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 5. prosince 17:28
Umístění Brandýs nad Labem (možnost částečné práce na dálku)
Plat 25 000 Kč - 65 000 Kč
Typ vztahu Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

- Zázemí stabilní firmy s dlouhodobým potenciálem
- Práci na zajímavém a perspektivním projektu
- Možnost profesního i osobnostního růstu
- Rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi

Benefity
- flexibilní pracovní doba
- možnost home office
- stravenky
- individuální plán osobního rozvoje
- příspěvky na životní a penzijní připojištění
- hradíme veškerá školení a certifikace
- interní tréninky a workshopy
- týden dovolené navíc
- oficiální a neoficiální firemní akce

Požadujeme

- Zkušenosti s vývojem PHP aplikací
- Znalost PHP 5 nebo vyšší
- Výhodou znalost HTML5/CSS3, JavaScript, WS/SOAP
- Zkušenost s databázovými systémy výhodou?
- Schopnost a ochota učit se nové věci a pracovat na sobě
- Velmi dobré analytické myšlení

Náplň práce

Jsme AMI Computers s.r.o., vyvíjíme a provozujeme webovou aplikaci pro správu a vedení advokátních kanceláří. Hledáme juniorního programátora na dlouhodobou spolupráci. Úkolem bude samostatné programování menších částí aplikace a úpravy stávajícího kódu. Při oboustranné spokojenosti možnost kariérního růstu a vedení týmu.